Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області

Інформація для батьків, які планують привести дитину в ясельну (від 2-х до 3-х років) або молодшу групу (від 3-х до 4-х років) в 2019 році.

Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти міста проводиться за допомогою сайту Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (http://dniokh.gov.ua).  Адреса посилання http://sadik.kh.ua/

З 1 березня по 25 травня 2019 року в Куп'янському дошкільному навчальному закладі ясла-садок- №2 (дитячий садок «Орлятко»)  відбулася реєстрація дітей, яким на 1 вересня 2019 року виповнеться 2 та 3 роки.

Процес реєстрації передбачає запис даних про вік дитини, місце проживання, даних про батьків, перевагах і планованому часу вступу в сад.

Зареєструватися і отримати необхідну інформацію можна також по телефону 5-13-72.

31 травня 2019 року 16.00 в музичній залі дошкільного навчального закладу відбувся "День відкритих дверей" для всіх батьків наших майбутніх вихованців. На цій зустрічі гості познайомились з дошкільним навчальним закладом, вихователями молодших і груп раннього віку, дізнались про правила та організацію зарахування дітей, а також дізнались в яку групу  зарахована їх дитина. Протокол цих зборів батьків можна переглянути за цим посиланням

До реєстрації в дитячому садку батьки, як умога раніше, повинні зареєструвати дитину в електронній системі реєстрації за посилання http://sadik.kh.ua/,  це також можна зробити вдома, в дитячому садку або в Куп'янському міському відділі освіти (по четвергах в методичному кабінеті, приймає методист - Галина Володимирівна Гаркуша (тел. +38(05742) 5-17-68)). При собі мати паспорт та свідоцтво про народження дитини, електронну адресу, мобільний чи домашній телефон.