Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області

Інформація для батьків, які планують привести дитину в ясельну (від 2-х до 3-х років) або молодшу групу (від 3-х до 4-х років) в 2018 році.

З 1 березня по 25 травня 2018 року в Куп'янському дошкільному навчальному закладі ясла-садок- №2 (дитячий садок «Орлятко»)  відбудеться реєстрація дітей.

Процес реєстрації передбачає запис даних про вік дитини, місце проживання, даних про батьків, перевагах і планованому часу вступу в сад.

Зареєструватися і отримати необхідну інформацію можна також по телефону 5-13-72.

31 травня 2018 року 16.00 в музичній залі дошкільного навчального закладу відбудеться "День відкритих дверей" для всіх батьків наших майбутніх вихованців. На цій зустрічі гості познайомляться з дошкільним навчальним закладом, вихователями молодших і груп раннього віку, дізнаються про правила зарахування дітей та вирішать організаційні питання надходження, а також дізнаються в яку групу буде зарахована їх дитина.

До реєстрації в дитячому садку батьки, як можна раніше, повинні зареєструвати дитину в Куп'янському міському відділі освіти (по четвергах в методичному кабінеті приймає методист - Галина Володимирівна Гаркуша (тел. +38(05742) 5-17-68)). При собі мати паспорт, свідоцтво про народження дитини.