Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2018 » Червень » 8 » Практичні дії евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайних ситуацій у ДНЗ № 2 «Орлятко»
17:11
Практичні дії евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайних ситуацій у ДНЗ № 2 «Орлятко»

7 червня 2018 року у дошкільному закладі проведено відпрацювання практичних дій  евакуації, з метою здійснення заходів, спрямованих на забезпечення учасників освітнього процесу від можливих терористичних посягань, збереження життя та здоров'я  на випадок виникнення пожежі (актів тероризму).
 Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні виходи.
Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні. Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників та інших осіб. Вихователі чітко інформували керівника підрозділу про результати евакуації вихованців .
Вихованці , які евакуюються, направляються у безпечне місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 121 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar