Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Практичний семінар для педагогів
21:39
Практичний семінар для педагогів

Відповідно до річного плану роботи  дошкільного закладу 24 жовтня 2018 року практичний психолог Проценко О.В.провела семінар для педагогічних працівників  на тему: «Розвиток різних видів пам’яті у дошкільників». 
Дитина дошкільного віку проявляє активність в пізнанні навколишнього світу, шукає відповіді на свої питання, намагається отримати якомога більше інформації про те, що його цікавить. Нові знання запам’ятовуються і зберігаються, а коли виникає необхідність, відтворюються. Така форма відображення досвіду і називається пам’яттю.
Під час роботи семінару слухачі ознайомились з теоретичними основами формування та розвитку пам’яті у дітей раннього та дошкільного віку. У практичній частині семінару  педагоги  розглянули тестові завдання на оцінку пам’яті у дорослих та дітей, визначали вікові особливості розвитку різних видів пам’яті. 
У дітей дошкільного віку активно розвивається мова, накопичується словниковий запас, все це сприяє поліпшенню запам’ятовування словесного матеріалу. Дошкільнята з легкістю запам’ятовують діалоги з мультфільмів, пісні і вірші. Тому  під час ділової гри педагоги  поповнили свої методичні скриньки вправами та іграми для розвитку памяті дітей дошкільного віку  в контексті медіаосвіти та розробили рекомендації для батьків  щодо розвитку пам’яті дошкільників вдома.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 54 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar