Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 №1446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності», листа Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017 №1/9-322 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2018/2019 навчальному році», з метою виконання основних завдань закладу, визначених річним планом на 2018/2019 н.р., створення умов для самореалізації та гармонійного розвитку дітей з огляду на їхні можливості і інтереси, для задоволення потреб кожної дитини та враховуючи запити батьків в закладі з 1 жовтня 2018 року організовано гурткову роботу за напрямками:

Художньо-театралізована діяльність- гурток "Веселка".

Керівник гуртка  Ремез Наталія Вікторівна.

Мета роботи гуртка:
Формувати у дітей емоцiйнiсть,артистичнiсть,цiлеспрямованiсть, долучати до театру і мистецтва.
Сприяти спілкуванню дітей, виникненню і зміцненню дружби і формуванню колективу.
Завдання:
Вчити дітей емоційно та інтонаційно виразно характеризувати персонажів, виявляти власне ставлення до героїв та їх вчинків. Формувати виразне та дикційно чисте сценічне мовлення; вміння розігрувати знайомі і нові сюжети за змістом і мотивами літературних творів, казок та інших малих форм усної народної творчості; користуватися набутим досвідом постановки ігор-драматизацій.
Виховувати зацікавлене та відповідальне ставлення малят до підготовки, проведення та оцінки театралізованої діяльності, виконання своїх ролей, налагодження зв’язків з товаришами, оволодіння прийомами інакомовності (алегоріі), фантастичного перетворення, перебільшення. Заохочувати бажання дітей підтримувати партнера, допомагати йому. Доброзичливо з ним спілкуватися, вступати в діалог. Стимулювати прагнення дитини самореалізуватися, самостверджуватися, створювати сюрпризні, жартівливі ситуаціі.
 Розвивати артистичність, творчість, емоційність, витонченість, ініціативність, вміння використовувати в грі предмети замінники, уявні предмети, виготовляти елементи атрибутів; входити в образ, перебувати в ньому до кінця театралізованого дійства.

Розклад занять гуртка "Веселка": понеділок - 16.30 - 17.30

                                                             п'ятниця -16.30 до 17.30

       

 

 

Художньо-естетичний - гурток: "Домісолька".

Керівник гуртка   Шелкова Світлана Вадимівна.

Розклад занять гуртка: Середа 16.30 - 17.30 (середня група)
                                          Четвер 16.30 - 17.30 (старша група)

Мета роботи гуртка:  розвиток музикальності дітей 4-6 років, гармонізація внутрішнього світу дитини та розвиток ії здібностей засобами музичної творчості.

Завдання:
- збагачення емоційно-почуттєвої сфери дитини;
- реалізація бажання дитини співати, музикувати й танцювати (спонтанні та керовані рухи під музику);
- розвиток навичок інтонування дитячих, класичних та народних пісень;
- формування вміння музикувати на елементарних музичних інструментах (бубон, сопілка, барабан, металофон, ксилофон тощо)

Форма роботи:
1. Концентрація уваги на музичних і шумових звуках
2. Слухання та спів пісень, тонування звуків
3. Ознайомлення з музичними інструментами та формування початкових виконавських навичок
4.Музично-танцювальна та музично-ігрова діяльність
5.Медитативна релаксація
План гуртка  "Домісолька"складено відповідно до програми освітньо-оздоровчої роботи з дітьми середнього та старшого дошкільного віку "Веселкова музикотерапія"

       

Відповідальною за організацію гурткової роботи призначено вихователя-методиста Алєксєйчик О.В. Організація роботи гуртків здійснюється згідно Положення про гурткову роботу в Куп’янському дошкільному навчальному закладі-ясла-садок- №2 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області, затвердженого наказом по закладу від 07.09.2015 №61.Діяльність гуртків забезпечено відповідними програмами.