Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області


 

Під час проведення  педагогічними працівниками тематичних занять, розваг дошкільники отримують навички ефективної взаємодії з іншими людьми.  Заняття: «Разом об’єднатися – весело всім гратися», «Міст миру»,  «Ввічливі слова творять дива», «Дружні діти, мов квіти» викликали особливий інтерес у дошкільнят. Керівники музичні Ремез Н.В., Шелкова С.В. проводять інтерактивні музично-рухові вправи, спрямовані на здобуття дітьми досвіду соціальної взаємодії, етикету вітання, подяки, прощання, дружнього ставлення.
Практичний психолог Проценко О.В. проводить індивідуальні консультації для батьків вихованців, надає психосоціальну підтримку дітям-переселенцям із зони АТО.
 В куточках для батьків розміщені матеріали на теми: «Рекомендації для батьків у ситуаціях конфліктної поведінки між дітьми», «Правила та принципи ефективної взаємодії з дитиною з почуттям провини».
У тематичній виставці-продажі  «Вчимося жити разом»,  брали участь  батьки, вихователі та діти закладу. Експонатами виставки стали дивовижні поробки з різного матеріалу на українську тематику. Зібрані кошти витратили на  придбання подарунків дітям-переселенцям до нового 2018/2019  навчального року.
 

 

 

 

 

 

 

 

                              

                  

 

  Запрошуємо всіх хто сьогодні потрапив до нашого сайту і кого турбує проблема профілактики стресових та травмуючих станів у дітей своїх або з якими волею долі ви знаходитесь поруч відвідати сайт проекту "Допоможи словом" (кнопка праворуч), який радить як можно зарадити малечі в складній ситуації.