Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Червень » 11 » Календар відкривається – літо починається!
17:43
Календар відкривається – літо починається!

Для дітей літо — безтурботна пора позитивних емоцій та приємного відпочинку. А для педагогів — це гарячий час тривог і турбот. Цієї пори перед нами щоразу постають запитання: як перетворити знайомі дошкільникам ділянки дошкільного навчального закладу в незвичайний світ та створити сприятливі умови для повноцінного відпочинку кожної дитини?
Аби зробити перебування дошкільників у дитячому садку влітку цікавим і невимушеним, педагогічний колектив має щоденно урізноманітнювати їхню життєдіяльність, організовуючи, зокрема, творчі майстерні, реалізовуючи проекти, залучаючи дітей до дослідницької та трудової діяльності, а також влаштовуючи для них сюрпризні моменти та розваги, що створюють радісний, піднесений настрій. Водночас влітку слід збільшити час перебування дітей на свіжому повітрі й неодмінно здійснювати фізкультурно-оздоровчі заходи. Широке використання повітря, сонця, води, санаторний режим харчування (тобто збільшуються норми харчування, збагачується раціон за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені),скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. У літній час значну увагу приділяється проведенню на свіжому повітрі ігри з піском, водою, повітрям.

Малювання кольоровою крейдою на асфальті затемою: "Музика літа"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Весело граємо з водою, загартовуємося ми з тобою", рухливі ігри на майданчику

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня група № 11. Ось і дочекались ми чудового літа .Коли, як не літом приємно поплескатись у воді. Вода - це сама загадкова рідина на землі Сьогодні ігри з водою для дітей - гарний настрій, маса корисних вражень.  Ми на прогулянці пограли, зробили декілька експериментів. подарували один одному краплинки та використали водичку нашим яскравим квітам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оригамі – це ідеальний конструктор, що складається з однієї деталі – аркуша паперу, який дозволяє складати тисячі й тисячі різноманітних фігурок. Складання з паперу – це не просто забава. Для того щоб скласти фігурку, потрібні певні навички роботи з папером. Застосування оригамі може бути несподіваним і дивовижним. Крім іграшок і прикрас для свят, нині оригамі активно використовують в педагогіці. Складання паперових фігурок розвиває просторову уяву і творчі здібності на ранніх етапах розвитку дитини – в дитячому садку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми бажаємо вам і вашим діткам хорошого, насиченого відпочинку та море приємних вражень!

Переглядів: 174 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar