Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Січень » 25 » «Легко вогник запалити та не просто загасити»
18:48
«Легко вогник запалити та не просто загасити»

В дошкільному закладі терміном з 21 по 25 січня поточного року пройшов Тиждень пожежної безпеки «Легко вогник запалити та не просто загасити». 
    Проведення «Тижня  пожежної безпеки» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.
Під час «Тижня пожежної безпеки» проведено  заходи відповідно до розробленого Плану проведення. Вихователі старших груп Стєніна Л. В. та Коротун Ю. А. творчо підійшли до підготовки та проведення тижня. Дітям запропонували цікаві розповіді, ілюстрації, мультфільми про правила пожежної безпеки, дидактичні ігри на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог». Малята дізналися, що не тільки сірники можуть викликати пожежу, а і будь-яке електричне обладнання та побутові прилади при неправильній експлуатації стануть причиною пожежі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під керівництвом вихователя молодшої групи  Морозової  Л. В.,  діти інсценували казку «Кицькин дім», вчились користуватись іграшковим вогнегасником. Діти самостійно зробили висновок, що людське життя найцінніше, тому треба рятувати спочатку не речі, а людей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 170 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar