Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Червень » 3 » Наша довгоочікувана Перемога!!!!
18:33
Наша довгоочікувана Перемога!!!!

1 червня вихованці нашого садочка брали участь у святкуванні дня народження Universal Fish Company. І саме цього дня весь світ відзначає День Захисту Дітей. Наші діти разом зі своїми керівниками ретельно підготувались до цього танцювального Профлеш – конкурсу, який проходить вже п ятий рік поспіль.
Наші вихованці були дуже сміливими, талановитими і налаштованими на перемогу. 
Бо в цьому нам допомагали не лише керівники та батьки,а й наші друзі. А саме, директор стадіону «Спартак» - Москаленко А. Ф.,  який щиро надав нам в користування територію для репетицій.
Своєю танцювальною композицією «Норвезький смак – Україна каже ТАК!»,  вони передали неперевершеність  і досконалість морепродуктів від професіоналів, які смакують не лише норвезьким, а й українським дітям. Бо вони  такі однакові і такі різні. Різні за своїм темпераментом, захопленнями і можливостями, але однакові в одному – вони люблять Norven!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Там гори, крига – край суворий
Бурхливі ріки, водограй!
Там звірі, ліс і риба в морі
Полярний Скандинавський край!
Варяги, вікінги, нормани
Сьогодні серед нас живуть
Готують рибні диво – страви
Майструють судна, лижі, сани
І рідну землю бережуть!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І наш рідний садочок став переможцем 5-го танцювального конкурсу серед навчальних закладів, посів І місце та отримав сертифікат на 50000 гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже добре, що діти отримали разом з нами цей досвід – досвід лідерства, який виховує краще, ніж тисячі правильних слів!

Переглядів: 191 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar