Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Березень » 13 » Педагогічна рада
18:02
Педагогічна рада

12 березня 2019 року відповідно до річного плану роботи Куп'янського дошкільного закладу №2 відбулась педагогічна рада на тему: "Теорія та практика використання медіазасобів. Створення дошкільниками медіапродукту (фестиваль медіаграмотності).

Дошкільний заклад продовжує дослідно-експериментальну діяльність регіонального рівня за темою: «Науково-методичні основи створення моделі наскрізної медіаосвіти в закладах освіти Харківської області» на 2019 – 2024 роки.
     Кожний педагог  компетентно підходить до використання медіапродукції в освітньому процесі для якісної організації роботи з дітьми.  А це вимагає змістовної роботи не тільки у роботі з дітьми, а й з колегами, батьківською громадськістю, що сприятиме підвищенню медіаграмотності та медіа культури всіх  учасників навчально-виховного процесу.
На фестивалі медіа грамотності педагогічні працівники Стєніна Л.В., Коротун Ю.А., Акіф'єва Н.С., Морозова Л.В., Чашка Т.М., Каменюка Н.О.поділилися своїми напрацьованими перлинками про те, як вони забезпечують підготовку дітей до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем, створюють медіапродукти.
Під час презентації домашнього завдання «Казковий медіатеремок» педагоги Абаляєва Л.Ю., Гранкіна В.Г., Глушко О.І.,Омарова В.А.Шелкова С.В., Шульга О.В. презентували рекламу медіазасобів, яку підготували для своїх колег, дітей та батьків.
Директор дошкільного закладу Василюк С.М.провів в якості психолога з педагогами інтерактивний практикум "Психологічні особливості ефективного особистісно-професійного розвитку педагога дошкільного закладу".

Переглядів: 202 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar