Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Травень » 15 » Проектна діяльність: «Моя сім’я, моя родина»
20:48
Проектна діяльність: «Моя сім’я, моя родина»

 Сім'я та родина  стоять на першому місці в кожної людини. Період, у якому ми живемо — це період визнання людини вищою цінністю, період формування громадянського суспільства. Головним завданням освітнього процесу в Куп’янському  дошкільному закладі №2 є успішна соціалізація особистості. Тому перед педагогами-дошкільниками постає непросте завдання — виховання громадянських почуттів у дітей та їх життєвої компетентності. Адже  сім’я — це найголовніша цінність для людини в житті. Тому необхідно з дитинства вчити дітей знати історію своєї родини, сім’ї, поважати своїх родичів і завжди пам’ятати про них. Виховання любові до своєї родини є одним із пріоритетних напрямів громадянського та патріотичного виховання в дошкільному закладі.
       З метою зміцнення сім’ї, емоційного зближення дорослих і дітей, розвитку в них спільних духовних інтересів, поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців, нашим колективом дитячого  дошкільного закладу було прийнято рішення створити проект: «Моя сім’я, моя родина».

Девіз проекту:   
«Донечко, синку, сестрице, братусю,                             
Дружна, весела, велика сім'я!
Таточко, мамочко, бабусю, дідусю –           
Мій оберіг і родина моя»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до плану проекту  була проведена організаційно-методична робота  з педагогами,  батьками та дітьми:
– тематичні заняття, бесіди «Ось така моя сім’я», «Що для нас є сім’я?», «Мама, тато і я – це моя сім’я», «Найближчі, найдорожчі дідусь та бабуся», «Я та моя дружна родина»;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– дидактичні ігри «Хто найласкавіший», «Мама (тато…) яка (який)?», «Покличемо ласкаво», «Дітки у родині», «Хто мене любить», «Вчуся у бабусі (дідуся)», логічна гра «Щоб була сім’я щасливою», гра-імітація «Хто що робить у родині?», сюжетно-рольова гра «Сім’я», спрямовані на формування у дітей поваги і турботливого ставлення до своєї родини;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– активне використання художнього слова під час ігор, бесід: В.Гринька «Мама», В.Сухомлинського «Найласкавіші руки», «Усі добрі люди – одна сім’я», О.Василенка «Бабусині руки», Ю.Коваль «Дід, баба і Олексій»;
     В цей день  було організовано і проведено ряд цікавих заходів для батьків. Вони взяли активну участь у виставці стінгазет «Моя родина – гордість моя», виготовлення фотоколажів, родинних дерев, де змогли здивували всіх своїми шедеврами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


     Проведена робота показала, що у вихованні підростаючого покоління повинна бути чітка взаємодія дошкільного навчального закладу і родини, адже плідна співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей дошкільного віку. 

Бажаємо, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд,   всім здоров’я, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

 

Переглядів: 265 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar