Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Квітень » 26 » Різнобарвний рідний край
21:02
Різнобарвний рідний край

Велика увага в нашому дошкільному закладі приділяється вихованню любові до рідної мови, бажання нею спілкуватися. Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти. 
       У молодшій групі №2 (вихователі Абаляєва Л.Ю., Войтенко А.С.) та середній групі №8 (вихователь Акіф’єва Н.С.) керівник музичний Шелкова С.В. провела  яскравий, захоплюючий народознавчий захід – «Веснянки в рідному краї».
Малюки  побували в чарівному весняному лісочку, разом з казковими героями шукали промінчики сонечка,   друзів для Дощика, весело грали з Вітерцем. Жвава ігрова форма проведення заходу, вдало підібраний музичний супровід викликали море емоцій та вражень усіх присутніх на святі. А яскраві оригінальні костюми, які пошила Семенова Н.Т.,  надали святу особливого незабутнього колориту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щороку, напередодні великодніх свят, в нашому садочку проводиться виставка поробок, виконаних руками дітей та їх батьків. Традиційно родини вихованців дивують своїми творчими здібностями і цей рік не став винятком. Листя та каштани, шишки та жолуді, різне насіння – ось дари осені-красуні, якими скористалися наші батьки зі своїми дітьми для виконання своїх творчих поробок, які вони представили на виставці, що проходить зараз в садочку. Це справжні сімейні фантазії! Неперевершені великодні  дерева, різні писанки, кошики із смаколиками та чудові картини із природного матеріалу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Шановні батьки! 
Прийміть щиру подяку за Ваші мистецькі поробки, креативність у виготовленні ексклюзивних робіт. Ми дякуємо вам за творчість та з нетерпінням чекаємо нових цікавинок! 

 

Переглядів: 120 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar