Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » «Росте козацька зміна»
18:20
«Росте козацька зміна»

 Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини – основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи системно проводяться  у нашому дошкільному закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми. Так, цікаво та насичено 12 жовтня 2018 року було проведено музично-спортивна розвага до Дня захисника України «Росте козацька зміна» 
Мета заходу: продовжувати працювати над вивченням традицій українського народу,залучати дітей до активної участі у спортивних розвагах  національного характеру, виховувати  національно – патріотичні цінності, повагу до рідної землі, почуття гідності за Батьківщину; спонукати дітей до здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей: координації рухів, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонусу дошкільнят.
Підготували та провели розвагу інструктор з фізичного виховання Шапувалова Л. А., керівники музичні Ремез Н. В., Шелкова С.В., а учасниками стали вихованці старших груп ДНЗ «Віночок» гр.№ 1, «Барвінок» гр. № 6 та групи № 5 «Дзвіночки».  
Програма розваги була поділена на три частини:
1. Урочиста частина. 

 

 

 

 

 


 

 

2. Спортивні змагання: «Росте козацька зміна»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цю частину увійшли  різноманітні змагання, естафети та ігри. Це змагання:
«Перейди болото»
 «Швидкий кінь»,
«Хто швидше лопне повітряну кульку?»
Естафети:
«Спритні козачата»,
«Зав’яжи вузол»,
А також було проведено гру
«Будь уважним»

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

3. «Смачна» - куштування козацького куліша, який приготували на природі батьки вихованців. Був проведений конкурс на найсмачніший куліш, на якому виявилось, що будь яка страва, зварена на свіжому повітрі та ще й рідними батьками – це завжди найсмачніша страва!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрова форма проведення дала змогу утримати стійкий інтерес вихованців протягом всього заходу.    
Ось так цікаво була проведена розвага «Росте козацька зміна». Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно – психічного благополуччя дітей, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь дітей.

 

Переглядів: 84 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar