Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Квітень » 25 » Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти»
20:14
Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти»

 З  22.04 по 26. 04. 2019 року у дошкільному закладі  пройшов Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти», головною метою якого було поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях. Завдання дорослих: педагогів і батьків —не залякувати дітей, а користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. 
   Тому педагогічні працівники добирають такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров’я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях.
    Кожен день тижня мав свою назву: «День здорової дитини», «День обережної дитини», «День обізнаної дитини», «День самостійної дитини», «День дбайливих батьків». Щоденно проводились спостереження, бесіди, заняття, дидактичні ігри, обговорення ситуацій,  сюжетно-рольові ігри,  дослідницька та практична діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради  батькам, проводили різні види просвітницької роботи з питань БЖД.
   

 Інтегроване заняття в старшій групі № 1: "Нероба Світлофор"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бесіда-міркування в старшій групі № 5: "Дивитися і бачити"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дидактичні ігри в старшій групі № 6: "Оціни вчинок", "Склади дорожні знаки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дидактична вправа: "Уроки безпеки для малюків" в молодшій групі № 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна. Вона не обмежена Тижнем безпеки, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь і навичок, які закладаються дітям сьогодні обов’язково знадобляться їм в майбутньому.

 

Переглядів: 148 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar