Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Вітаємо переможців
17:44
Вітаємо переможців

29 листопада 2018 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та МБФ «Академія української преси» проводили підсумкову обласну науково-практичну конференцію «Упровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області: здобутки, проблеми, перспективи». На конференції відбулося підбиття підсумків реалізації регіональної програми ДЕР «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області» на 2013 – 2018 рр. та презентація кращих робіт учасників обласного фестивалю дитячої творчості «Медіавеселка». Педагогічні працівники закладу Шапувалова Л.А.,  Чашка Т.М. прийняли участь у роботі  конференції та отримали нагороди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диплом І ступеня  у номінації «Телерепортаж»   - «Як дошкільняткам бути сильними і здоровими» нагороджені дошкільнята: Радченко Дарина, Ковшарь Матвій, Дресвянкін Тимофій.
Підготувала роботу творча група педагогів: Василюк С.М., Абаляєва Л. Ю., Шапувалова Л.А., Шелкова С.В., Шульга О.В.

Диплом І ступеня у номінації «Анімація»  - «Осінь пахне казкою» нагороджені дошкільнята: Котелевець Каріна, Ситнік Аріна, Лошаков Матвій, Калінін Максим,
Осматеско Юлія.
Підготували роботу вихователі Чашка Т. М., Стеніна Л. В. Електронна адреса, де ви зможете переглянути роботу переможця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подякою від КВНЗ  ХАНО нагороджений педагогічний колектив Куп’янського ДНЗ №2 за значний внесок установлення та розвитку медіаосвіти  в Харківській області.

Бажаємо успіху та нових творчих досягнень!

 

Переглядів: 504 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar