Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Травень » 13 » Засідання ради закладу
19:48
Засідання ради закладу

    07 травня 2019 року  в ДНЗ № 2 відбулося  засідання ради закладу. Де зібрались голови батьківських комітетів усіх груп закладу.
    На засіданні обговорювались питання щодо вирішення проблемних ситуацій в групах закладу, про планування поточних ремонтів.
Зокрема, керівник закладу розповів про нещодавню зустріч-співбесіду з адміністрацією відділу освіти де розглядалось питання ремонту аварійних ділянок опалювальної системи. Директор звернув увагу присутніх на перелік груп з проблемами системи опалення, де в поточному навчальному році були пориви і в яких планується  проведення  ремонту за бюджетний кошт, це групи: гр.№1, гр.№2, гр.№ 9, додатково (при достатньому бюджеті) – гр.№ 4 і музична зала.
     Також  директор ДНЗ № 2 – звернувся до присутніх з  приводу проекту співпраці адміністрації міста Куп’янська та німецького  уряду. Ознайомив з  інформацією, щодо успішного обрання німецькими представниками проекту від  м. Куп'янська - з будівництва соціального житла для переселенців, а це дає надію на проведення  ремонту нашого закладу, так як ці питання взаємопов’язані. Керівник закладу зазначив, що остаточно це питання має  вирішитися до 15 травня.
    Директора, як керівник проекту "Доріжки в Орлятку", також розповів про конкурс міні-проекті «Місто своїми руками -2019», ознайомив з умовами і можливостями, які надає цей конкурс.  Також зазначив, що на результат перемоги в цьому конкурсі впливають бали поставлені членами конкурсного комітету, що оцінюють проект за певними критеріями, та інтернет- голосування громадськості. Тому для активної участі в голосуванні,  було запропоновано батькам  всіх груп "увійти" до групи  "ДНЗ № 2 Орлятко" у Вайбері, де будуть викладатись оперативні відомості про хід конкурсу. У разі перемоги  ми сподіваємось на збільшення об'єму ремонтних робіт доріжок (їх фінансування) - майже в 3 рази. За результатами голосування з фонду розвитку було виділено 15 тисяч, які надаються ініціативній групі та 10 тисяч - рада закладу виділяє як "партнер" проекту. Отже, у разі перемоги проекту з нашого фонду розвитку буде виділено 25 тисяч, а міський бюджет має надати близько 60 тисяч.
      На засіданні директор також пояснив передоплату розміром 420 грн за харчування для дітей старших груп, яка з'явиться в платіжках, заспокоївши, що у разі  відрахування дитини, "авансові" кошти, що залишаться, будуть повернені  батькам через бухгалтерію відділу освіти  в день їх відрахування. Отже, виходячи з вище зазначеного, батьки випускників побачать, що сума у платіжках для дітей, які щоденно відвідували заклад у попередньому місяці і не мають боргів за минулі місяці може сягнути - 850грн. Сподіваємось, що батьки з розумінням поставляться до цього і до 20 числа оплатять всю зазначену у платіжках суму.
      Несподіваною стала заява батьків групи №10 про рішення групи, зі слів голови та представника, (протоколу не було надано) про рішення не надавати допомогу закладу. Звичайно, ця заява викликала жваве обговорення серед присутніх. Підсумком чого стало рішення в якому головам батьківських  комітетів рекомендувалось відповідальніше ставитись до донесення інформації  у групах стосовно питань та прийнятих рішень, які розглядаються та приймаються під час Загальних зборів та засідань Ради закладу. Активніше запрошувати батьків на загальні збори, залучаючи їх до прийняття спільних рішень, які стосуються функціонування та розвитку всього закладу.
    Головам батьківських  комітетів та батькам цікавитися  інформацією щодо використання благодійних внесків, яка міститься на сайті закладу, а в разі виникнення проблем, питань, зауважень, пропозицій- запрошувати на збори групи директора, голову Ради закладу.
    Не приймати  на зборах групи рішень , які не відносяться до компетенції однієї групи та впливають на утримання та функціонування всього закладу, а отже і рішення по ним повинно прийматись або оскаржуватись на загальних зборах (Раді закладу), які можуть бути скликані у разі необхідності та за ініціативою будь якої групи.
    Більш детально про рішення Ради закладу ви можете дізнатись ознайомившись з протоколом засідання за посиланням:https://docs.google.com/document/d/1Nyt84N9ealxV9BTRN0459Nedosq_OuxYWfCerdvgkws/edit

Надходження та використання брагодійних внесків на розвиток закладу можна переглянути за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10ilxauMt2SVq1CqHyKgTC5kwLnFu81ywneXaqFWIZzo/edit#gid=1236580235

Переглядів: 353 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar