Куп'янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№2 комбінованого типу
Куп'янської міської ради Харківської області
Головна » 2019 » Січень » 18 » Зимові забави
23:29
Зимові забави

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки поліпшують настрій! Сніг – це найголовніше! Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки поліпшують настрій! Сніг – це найголовніше! 
Діти не даремно полюбляють зимові прогулянки. Прогулянка – це не лише користь від свіжого повітря. Вона сприяє оздоровленню малят, збагачує знання про природу та різноманітні явища,  проведенню дослідницької діяльності, де матеріал надає сама природа-матінка.
Можна стільки різноманітних ігор вигадати. І взагалі, зимові забави – це дуже цікава тема. Діти не даремно полюбляють зимові прогулянки. Прогулянка – це не лише користь від свіжого повітря.
По-перше, малюк може експериментувати і пізнавати навколишній світ.
По-друге, він може бути активним, адже вдома йому цього не дозволяє обмежений простір наших невеликих квартир.
По-третє, на прогулянці дитина може спілкуватися з дітьми різного віку, учитися ділитися іграшками і грати в спіль ігри.

 

 

У зимовий день погожий
Прогулятись вийшли.
Не страшний для нас мороз – 
Щічки червоненькі!
Адже в наших малюків
Шубки є тепленькі!

 

 

 

 

 

Під час прогулянок всі  пам’ятають про безпеку.  Вихователі обговорюють з малюками можливі ситуації, наводячи як приклад особистий досвід, випадки з життя, щоб вони засвоїли правила безпечної поведінки і спокійно їх дотримувалися. Знаючи про можливі наслідки, дитина буде обережнішою.

 

 

 

Переглядів: 167 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar